Contact

Rafal Wojcicki

Managing Director

rwojcicki@polanditmeeting.com

I speak English Polish

Rafal Wojcicki

Beata Wojcicka

Auslands Manager

bwojcicka@polanditmeeting.com

Mobile: +49 177 47 45 833

I speak German Polish

Beata Wojcickameeting@polanditmeeting.com

+48 535 359 554

Podwale 62a
50-010 Wroclaw, Poland
The initiator, coordinator and the owner
of Poland IT Meeting:

BUENA VISTA Media Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
NIP: PL 8952178057

Back to Top
Please wait...

Subscribe to our newsletter

Want to be updated with Poland IT Meeting activities? Drop your details and we\\\'ll make sure you’re the first one to know!
Zgadzam się na używanie przez Buena Vista Media Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefonów, SMS-ów, e-maili) dla celów marketingu bezpośredniego.
Zgadzam się na przesyłanie przez Buena Vista Media Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności poczty elektronicznej).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Buena Vista Media Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu moich danych osobowych ujętych w formularzu zgłoszeniowym na potrzeby otrzymywania Newlettera dotyczącego wydarzenia Poland IT Meeting.
Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Buena Vista Media Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu … (dowiedz się więcej) SIGN UP FOR NEWSLETTER NOW
Facebook IconYouTube IconTwitter IconNewsletter Icon Visit Our LinkedIn Profile